Sizin yaratılışınızda ve Allah'ın (yeryüzüne) yaydığı her bir canlıda da kesin olarak inanan bir toplum için elbette nice deliller vardır. - Câsiye, 45/4
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

Tüm (V) Katagorisinde Bulunan Tabirler

Tüm (V) Katagorisinde Bulunan Tabirler
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

VADİ:Rüyada görülen vadi,başarılı ve Mesut bir hayat süreceğinize, çok çocuk ve torun sahibi olacağınıza işaret sayılır.Rüyada vadi görmek; Salih amel işlemeye, helal mal kazanmaya ve o malı Allah için sarf etmeye, dolayısıyla Hakkın rızasına ermeye işarettir.

    Rüyada ekilip biçilmesi mümkün olmayan bir vadide olduğunu görmek, hacca gitmeye işarettir.Bazı kere de vadi rüyası, oranın halkı veya orada ekilip biçilen mahsul ile tabir olunur.Rüyada ağaç, güzel itki ve saf su bulunan bir vadiyi görmek; şöhrete, yüksek makama, izzet ve şerefe delalettir.

VASİYET:Rüyada görülen vasiyet,malını bir adama vasiyet etmesi, o kimse ile o adam arasında vaki olacak iyilik, yardım, birleşme ve birbirlerine kavuşmaya, eğer aralarında kin ve düşmanlık varsa onların barışmalarına veya bir şehirde toplanmalarına işarettir.

Rüyada vasiyetinizi yaptığınızı görmeniz, bol kâr ve kazanca delâlet olarak yorumlanır.

VÜCUD DEĞİŞİKLİĞİ:Rüyada görülen vücud,değişikliği,Kendisini, genç ve dinç veya orta yasli ve kuvvetli oldugu halde, rüyada çok ihtiyar görmek, dinde iyilesmege, kadrinin artmasina, serefinin fazlalasacagina, ihtiyar oldugu halde rüyada kendisini genç görmek bu rüyanin aksine yorumlanir. Ibn-i Sirin'e göre, ihtiyar veya orta yasli bir kadin, rüyasinda kendisinin genç oldugunu görse, dünya ona bakar, eger hasta ise iyilesir.

       Bir kadin rüyasinda gayet güzel ve genç oldugunu görse, çok geçmeden vefat eder. Boyunun uzun ve vücudunun iri oldugunu gören kimsenin ömrü uzun ve serefi büyük olur. Boyunun kisaldigi veya küçüldügünü gören, evini veya malini satar memur veya isçi ise, isinden atilir. Bir rivayete göre iflas eder.

VAŞAK:Rüyada görülen vaşak,çevresine olduğundan farklı görünmeye çalışıyor demektir.Rüyada vaşak gören kimse, çevresine olduğundan farklı görünmeye çalışıyor demektir.

     Rüyada kürkünün çok para ettigi vasak denilen hayvani görmek, lükse fazla düskünlügünüz yüzünden servetinizin gittikçe küçüldügüne, biraz tasarruf etmezseniz ileride çok sikinti çekeceginize, etrafiniza toplanan dalkavuklardan sakinmaniz gerektigine yorumlanir.

VATOZ:Rüyada görülen vatoz,çalistiginiz saatler sinirli olmasina ragmen, oldukça karli bir isiniz olduguna ve elinizde azimsanmayacak miktarda para geçtigine isarettir. Vatos baligi görmek ayni zamanda bolluk ve berekete de yorumlanir. Bu günlerde yasli insanlarla karsilasip onlari evinizde misafir edeceksiniz, bu sekilde çok renkli ve eglenceli saatleriniz de olacak demektir.

VİŞNE:Rüyada görülen vişne,zenginliğe ve bozuk olan sağlık durumunun düzeleceğine işaret sayılır.Rüyada viski içmek; sağlığa ve zengin olmaya işarettir. 

     Vişne kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

VİLLA:Rüyada görülen villa,hayli zamandır düşündüğünüz, arzuladığınız bir seyahate çıkma imkânını bulacağınıza işaret eder.

     Villa kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

( 1373 ) kez okundu     -     05.06.2014   asmo68 ekledi     Tweetle    Paylaş 
Rüyada görülen villa,rüya,rüya tabirleri,Rüyada görülen vişne, Rüyada görülen vatoz,Rüyada görülen vaşak,Rüyada görülen vücud,Rüyada görülen vasiyet,Rüyada görülen vadi,
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (34.204.175.38) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 2
 Bugün : 57
 Toplam : 2079859
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


2