Hayra vesile olan, hayrı yapan gibidir. - Hz. Muhammed (sav) (Tirmizi)
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

Tüm (P) Katagorisinde Bulunan Tabirler

Tüm (P) Katagorisinde Bulunan Tabirler
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

PARA:Rüyada görülen para, büyük miktarda paraya sahip olduğunuzu görmek, bugünlerde elinize çokça para geçeceğine, Para saydığınızı görmek, hayatınızın karışacağına, hayatınızın hiç bir devresinde elinize bol para geçmeyeceğine delildir.

      Para kaybetmek, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye, mevcut paranızı herhangi bir vesile ile elinizden çıkaracağınız yorulur.Altın para kıskançlığa, hastalığa veya üzüntüye dedikoduya ve sıkıcı söze olarak yorumlanır.Rüyada para almak: vermek veya tomarla para görmek, iyi şans ve zenginliğe yorumlanır.

     Yolda giderken yerde bir para bularak aldığınızı görmek, elinizden bir miktar para çıkacağına işarettir. Para saymaksa, beklemediği kadar başarılı olacak bir işe yorumlanır.Gümüş para güzel haber, mutluluk demektir.Bakır para güzel, uğurlu bir iştir.

PEHLİVAN:Rüyada görülen pehlivan,gücünüzün ve enerjinizin gün geçtikçe artacağına, önemli bir duruma geleceğine işarettir.

      Rüyada pehlivan görmek, akıllıca olmayan bir atılımda bulunacağınıza bir hastalığa tutulmanız ihtimali bulunduğuna veya iş sahafında rakiplerinize mağlup olacağınıza işarettir.Bir başka rivayete göre de: içinde bulunduğunuz hayat mücadelesini zorlukla yürüttüğünüze, bazen kar, bazen de zararla bilançonuzu kapattığınıza, münakasa yapmaya delalet eder.

PERİ:Rüyada görülen peri,güzel ve nazik bir peri görmek: Başınızdan birçok aşk macerası geçeceğini ve murada ereceğini, hayal ettiği veya ulaşmak istediği bir şeye kavuşacağını veya uzak bir ülkeye seyahat edeceğinize haber verir.

     Perinin bir insanı okşaması mutluluk belirtir.

PINAR:Rüyada görülen pınar,saygı ve itibar sahibi bir kişi ile iyi arkadaşlık edeceğinize yorumlanır. Suyu tadı hoş olmayan pınarda su içmek, şayet dikkat edilmezse sağlığınızın bozulacağına yorumlanır.

POLİS:Rüyada görülen polis, aile ve dostlar tarafından iyi korunduğunuza, gerek aile efradınızdan gerekse dostlarınızdan bağlılık ve iyilik göreceğinize işarettir.

      Bir polis tarafından tutuklandığınızı görmek: etrafınızda tehlike olduğuna, iş hayatınızda büyük zarara uğrayacağınıza yorumlanır.Rüyada polis rakiplerinizi mağlup edeceğinize, bazı yorumculara göre, rüyada polis görmek şiddet ve kedere işaretidir.

PAMUK:Rüyada görülen pamuk,genellikle iyi sayılır. Utanma duygusu ve örtünmeye, mal ve menfaate, din ve amel güzelliğine, hayırlı ve makbul işlere işarettir.

         Pamuk kozası görmek, bol paralar yeni ve kıymetli dostlar kazanacağınıza, tarlasından pamuk topladığınızı görmek, elinize bir miktar para geçeceğine, hallaca pamuk attırdığınızı görmek, evinize bir misafir geleceğine, yastık, minder yahut döşeğe pamuk doldurduğunu görmek bekar kimse için evlenmeye, evliler için varlık ve esenliğe; işarettir.

         Rüyada tarlada beyaz pamuk görmek, rahata kavuşmak şeklinde yorumlanır. Bembeyaz bir pamuk tarlası görmek en büyük isteğine ulaşmak demektir. Pamuk toplamak helal mala, Pamuk biriktirmek aile fertleri için para biriktirmeye işaret eder.

PARAŞÜT:Rüyada görülen paraşüt,Çok fazla para harcadığınız için, maddi sıkıntıya gireceksiniz.beklenmedik zamanda gelecek yardımdır.

PALYAÇO:Rüyada görülen palyaço,iyi haberlere, şen ve mesut günlere işarettir. Palyaço, neşeli görünmeye çalışan ve fakat aslında hüzünlü olan kimseye, hayatı ve onun zorluklarını fazla ciddiye almamaya delalet eder.

       Rüyada bir sirkte veya bir tiyatroda bir palyaço görmek, hayatınızda çok mutlu ve sevinçli günler geçireceğinize, sizi seven dostlarınızla birlikte neşeli günler yasayacağınıza delalet eder.

       Rüyada palyaço görenin, çevresindekileri küçümsememesi gereklidir.

( 1679 ) kez okundu     -     05.06.2014   asmo68 ekledi     Tweetle    Paylaş 
Rüyada görülen palyaço,rüya tabirleri,rüya,Rüyada görülen paraşüt,Rüyada görülen pamuk,Rüyada görülen polis,Rüyada görülen pınar,Rüyada görülen peri,Rüyada görülen pehlivan,Rüyada görülen para,para
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster

Notice: Undefined index: tamami in /home/mkoku2014/public_html/tr/yorumgoster.php on line 26
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (3.229.142.104) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 3
 Bugün : 63
 Toplam : 2483352
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


3