İçkiden sakınınız; Çünkü o her kötülüğün anasıdır. - Hz.Muhammed (sav)
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

Tüm (J) Katagorisinde Bulunan Tabirler

Tüm (J) Katagorisinde Bulunan Tabirler
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

JANDARMA:Rüyada görülen jandarma,çok yakın zamanda büyük bazı uğraşlar bekliyor demektir. Ancak, böylesine bir rüyayı gören kişi uğraşlarının sonunda kesin bir başarıya ulaşacaktır.

      Rüyada jandarma görmek, kendinize olan güveninizin artacağına, işlerinizin emin ellerde bulunup emniyet içinde ve huzurunuz bozulmadan devam edeceğine, daima korunacağına işaret eder.

JİLET:Rüyada görülen jilet, uzun zamandan beri sürüncemede olan bir işin İyi bir şekilde neticeleneceğine işaret eder.Temiz ve parlak jilet güç anlamına gelir. Yalnız kan çıkarsa rüya yorumlanmaz.Rüyada jilet görmek, ümitsizlik ve başarısızlığa işaret eder.

    Bazen de sünneti Seniyyeyi terke işaret eder. Bazı tabirciler jilet sağlık ve mutluluktur, demişlerdir.Elinde böyle jilet olduğunu gören insan, başkalarından daha üstün bir duruma gelir ve kıskanılır. Fakat jilet paslı ve körse insan başarıya ulaşacağını düşünerek kendini aldatmaktadır.

JOKEY:Rüyada görülen jokey,ata çağrışım yapar.At ise murattır.Bu yönden yorum yapıldığında görünen rüya hayra işaret eder.Bazen kötülüğe yoksullağa  ya da üzüntüye işaret sayılır.Kimi zamanda zenginliğe hükmedilir.Ayrıca şansın ve bahtın gülmesine yorumlanır.Kimi zaman ise,bir felaketin veya bir kazanın olacağına işaret sayılır.

JÜPİTER:Rüyada görülen jüpiter, gün geçtikçe çalışma gücünü kaybedeceğine ve bir hastalığa yakalanacağına işaret eder.

Jüpiter kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

JAPON:Rüyada görülen japon, eğer bekâr ise, hayatını sadık birisi ile birleştirecek demektir.Rüyayı gören evli ise, bu da hayra yorulur.

JANT:Rüyada görülen jant, arzuladığı geziye çıkamayacak demektir.Rüyasinda otomobil janti gören kisi, arzuladigi geziye çikamayacak demektir.

( 1418 ) kez okundu     -     05.06.2014   asmo68 ekledi     Tweetle    Paylaş 
Rüyada görülen jandarma,Rüyada görülen jilet, Rüyada görülen jokey,Rüyada görülen jüpiter,Rüyada görülen japon, Rüyada görülen jant, rüya tabirleri,rüya
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (34.204.191.145) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 4
 Bugün : 576
 Toplam : 2275862
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


4