Yazıklar olsun, size de; Allah’ı bırakıp tapmakta olduklarınıza da! Hâlâ aklınızı başınıza almayacak mısınız? - Enbiya-67
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

Tüm (F) Katagorisinde Bulunan Tabirler

Tüm (F) Katagorisinde Bulunan Tabirler
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

FABRİKA:Rüyada görülen fabrika,kârlı ticaret işlerine girişeceğinize veya memuriyet hayatınızda bir ilerleme kaydedeceğiniz işaret eder.Bir fabrika açtığınızı görmek, mevki ve rütbenizin artacağına veya fevkalâde bir aşk hayatı yaşayacağınıza, bir fabrikada memur veya işçi olarak çalıştığınızı görmek, bir gün gelip sizin de başlı başına bir iş sahibi olacağınıza İşarettir.

       İnsanın, kendisini bir fabrikada çalışırken görmesi; "genç bir erkek için, başkalarının teşvik ve tahriki ile yapacağı işte pişman olacağını, genç bir kadın için; hediye olarak bir giyim eşyası alacağını ve pek hoşuna gideceğini, yaşlı bir insan için üzerine düştüğü bir işin iyi bir sonuca ulaşacağına işaret eder.

FARE:Rüyada görülen fare,fesatçı bir kadına işaret eder.Çok fare, rızka yorumlanır. Rüyada evinde farelerin oynaştığım gören kimsenin rızkı çok olur. Çünkü fareler rızık olan yerde oynaşır.Bir fareyi avladığını gören kimse, bir kadına hile eder veya onunla bir yerde yatar.Farelerin, evinde oynadığını gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluğa erişir.

     Beyaz ve siyah fareler, gündüz ve geceye yorumlanır. Bir kimse gündüz uykusunda fareyi sabahtan akşama kadar durmadan gezindiğini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluğuna yorumlanır.

FATİHA SURESİ:Rüyada okunan fatiha suresi,okunan kimse, bütün dert ve sıkıntılarından kurtulur. Geleceğin çok daha iyi, güzel olacağını haber verir.Rüyada Fatihai Şerife'yi okuduğunu veya biri tarafından okunduğunu görenin işleri güç ise kolaylaşır.

      Rızkında genişlik, bolluk ve bereket olur. Rüya sahibi erkekse evlenir. Kadın ise çok çocuk doğurur. Duası kabul olunur, hasta veya sakat ise iyileşir; eğer ağır hasta ise ölüp acılarından kurtulur.

      Fatiha okumak, aşağıda isimleri zikredilen mübarek zatlara göre şu sakilde açıklanmıştır: Hazreti Ebu Bekir'e (r.a.) göre Dini, Cenabı Hak tarafından muhafaza olunur. Hasta ve sakat ise eceli yaklaşmıştır.

FETİH SURESİ:Rüyada görülen fetih suresi,Ibn-i Sirin'e göre ; Fetih süresîni rüya-sinda görüp okuyan veya okuyani dinleyen kimseye Cenabi Hak (C.C) nusret verir. Hayir ve menfaat kapilarini açar. Günahlarini affeder. Duasini makbul kilar. Düsmanlarina karsi daima muzaf-fer eyler. Dünyasi da, ahireti de hayir olur. Bir baska rivayete görede:

      Rüyada Fetih süresini veya ondan bir ayeti okudugunu veya üzerine okundugunu görmek, Allah yolunda cihat etmeye, darliktan genislige ve maksadina kavusmaya isarettir

FIRTINA:Rüyada görülen fırtına,Rüyanızda bir fırtınanın ortasında kaldıysanız, daha iyi bir gelecek sizi bekliyor demektir.Rüyada bir fırtına estiğini görmek, pek çok şeyin değişeceğini haber verirler yakında yaşantınızda büyük değişiklikler husule geleceğine yorumlanır.İş hayatınızda birçok karışık ve güç durumlarla karşılaşacağınıza delildir. Bu değişiklikler kaçınılmazdır.

         Ortalığı altüst eden bir fırtınada kaldığını gören kimse, kendisine yepyeni bir yol çizecektir. Fırtınadan evi uçan biri taşınır. Fırtınada her şeyin yerle bir olduğunu gören biri adeta yeniden doğar.

FİDAN:Rüyada görülen fidan,ömrünüzün refah ve huzur içinde geçeceğini gösterir.Bir fidan diktiğinizi görmek, hayırlı bir evlâdınız olacağına veya memuriyet hayatınızda önemli mevkiler elde edeceğinize işarettir.Bir fidan kopardığınızı görmek, elinize geçecek olan fırsatları tam olarak değerlendiremeyeceğinizi her alanda gerileyeceğinize işaret sayılır.

     Kurumuş bir fidan görmek: Bir ölüm haberi alacağınıza delildir.Yetişmiş bir fidanı kesmek; bir iftiraya maruz kalarak sarsılacağınızı gösterir.

FİL:Rüyada görülen fil,olumlu sayılır. Bir file bindiğini gören kimse işinde büyük başarıya ve mesnede ulaşır.

      Rüyada fil görmek, yüksek mevkie sahip bir zatın güvenini ve sempatisini kazanarak memuriyet veya iş durumunuzu sağlamlaştıracağınıza işaret eder.Bir filin arkanızdan sizi kovaladığını görmek, mali durumu düzgün bir dostunuzdan yardım görerek işlerinizi yoluna koymak imkânım elde edeceğinize işarettir.

      Bir fil satın aldığınızı görmek, bir ev veya bir iş sahibi olmak gayenizi artık gerçekleştireceğinize delildir.

FOTOĞRAF:Rüyada görülen fotoğraf,fotoğrafçılık yaptığınızı görmek, yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir.Fotoğraf çektirdiğinizi görmek, herkese karşı güvensizlik göstermekte haklı olduğunuza işarettir.Başarıdır. Kişinin olayları değerlendirip, başarıya yükseleceğini haber verir.Rüyada fotoğraf görmek çağrıdır. Rüyasında kendi fotoğrafını elinde görenin eceli yaklaşmıştır.

         Elinde ev halkından veya tanıdığı birisinin fotoğrafı varsa, o kişinin eceli yakindir. Kendisini bir fotoğrafhanede veya başka bir yerde fotoğraf çektiğini görmesi, hastalığa, kendi fotoğrafını çektirmesi ise tehlikeli bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.

( 1483 ) kez okundu     -     29.05.2014   asmo68 ekledi     Tweetle    Paylaş 
Rüyada görülen fabrika,Rüyada görülen fare,Rüya tabirleri,Rüyada okunan fatiha suresi,Rüyada görülen fetih suresi,Rüyada görülen fırtına,Rüyada görülen fidan,Rüyada görülen fil,Rüyada görülen fotoğraf,
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (18.232.188.89) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 5
 Bugün : 516
 Toplam : 2276461
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


5