Ebu Hureyre'nin (r.a.) anlattığına göre: Hz. Peygamber (a.s.) "Müslüman, kardeşinin pazarlığı üzerine pazarlık yapmasın" buyurmuştur. - Müslim, Büyu' 9 (l, 1154)
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

Eviniz için Küçük Fikirler

Eviniz için Küçük Fikirler
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

KUMAŞ PANELLER Beğendiğiniz kumaşların duvarda nasıl duracağını hiç hayal ettiniz mi? İstediğiniz boyutta bir tuvali şık bir kumaşla kaplayıp duvara asarak kendi aksesuarınızı üretebilirsiniz. Aynı kumaşı tekrar ederek yahut farklı kumaşları bir araya getirerek bir kompozisyon oluşturmanız da mümkün. Ayrıca kumaşları sergilemek için tuval yerine kasnağı tercih ederek sıra dışı bir görünüm elde edebilirsiniz. Kumaş panelleri yatak başlığı olarak kullanmak da hoş bir fikir olabilir.

KURDELELİ SOFRALAR

Çeşit çeşit kurdeleler arasından beğendiğiniz biriyle şık sofra düzenlemeleri yapabilirsiniz. Özellikle enli kurdelelerin peçete halkası olarak ne kadar doğru bir tercih olduklarını görünce şaşıracaksınız. İsteğe göre kurdeleler, boncuk ve düğme gibi aksesuarlarla da bir araya getirilebilir. Konsept oluşturmak adına peçete halkası olarak seçtiğiniz kurdeleyi ya da benzer tonlarını masa örtüsünü renklendirmek için de kullanabilirsiniz. Runner görevi gören paralel şeritler ya da köşelere/sarkan eteklere dikilmiş minik kurdeleler misafirlerinizin beğenisini kazanacaktır.

VE YILIN RENGİ: HANIMELİ PEMBESİ…

Honeysuckle yani Hanımeli Pembesi bu yıl tasarımcıların en çok kullandığı renk olarak belirlendi. Bu derin ve göz alıcı pembeyi hem modern hem de klasik evlerde kullanabilirsiniz. İsterseniz köklü bir değişiklikte isterseniz aksesuarlarda yer vereceğiniz hanımeli pembesini vurgulamak için onu daha açık ve pastel tonlardaki diğer pembelerle kombinleyebilirsiniz. Ya da beyazla bir araya getirerek kesin sonuca ulaşın. Dore, lame ve siyah, hanımeli pembesiyle çekinmeden bir araya getirebileceğiniz renkler. Tabi mekanın genel konsepti ve mevcut renkler de bu tercihte dikkate alınmalı.

Semerkand Aile Dergisi

( 3095 ) kez okundu     -     17.05.2011   mstfkarsli ekledi     Tweetle    Paylaş 
ev güzelleştirme, kumaşlar, kumaş paneller, sofralar, kurdeleli sofralar, yılın rengi hanımeli pembesi
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (35.172.233.2) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 3
 Bugün : 629
 Toplam : 2291540
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


3