Akrabaya, yoksula ve yolda kalmış yolcuya haklarını ver, fakat saçıp savurma. Çünkü saçıp savuranlar şeytanların kardeşleridir. Şeytan ise Rabbine karşı çok nankörlük etmiştir. - İsrâ, 17/26-27
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

Yerli Arama Motoru StartSayfa

Yerli Arama Motoru StartSayfa
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

Türk internet kullanıcılarının tüm aradıklarını tek bir yerde bulmaları için internette bulunan tüm ilgi çekici,kullanışlı ve yararlı linkleri,uygulamaları ve ihtiyacınız olduğunda ulaşmak isteyeceğiniz tüm bilgileri tek bir yerde elinizin altında topluyor.

Basit bir link katalogundan çok daha fazlasını bizlere sunmakla birlikte birçok ana kategoriye ayrılmış ve alt konu başlıklarıyla desteklenen bir bilgi deposu olmasının yanı sıra şuanda bulunan en büyük tematik link katalogu olarak ön plana çıkıyor.Bununla birlikte birçok eğlence ,sosyal iletişim kanalı yararlı uygulamalarıyla kullanıcının daha kapsamlı ve kaliteli bir hizmet almasına olanak sağlıyor.

Sadece birkaç aydır online olmasına rağmen kullanıcı sayısının gün geçtikçe artmasıyla internet kullanıcıları tarafından kabul görülmeye başlandığını düşünebiliriz.Google haftasonu yapılan güncellemesinin ardından StartSayfa’nın ana sayfasının PageRank’ını sıfırdan bir anda 5’e yükselterek ödüllendirdi.Bu da Google’nin StartSayfa’ya olan güvenini ve desteğini kanıtlamaktadır.

StartSayfa web sayfası bulunan şirketlere,kaliteli bir ortamda şirketlerinin sunumlarını ve tanıtımlarını yapabilmelerine olanak sağlamakla birlikte,şirketlerin potansiyel müşterilerine ve ziyaretçilerine çok daha kısa yoldan ulaşabilme imkanı sunmaktadır.Böylece şirketler kendi tanıtımlarını yapabilmekte ve gelişimlerini sürdürebilmektedir.

Türkiye’de internet kullanıcılarının sayısının gün geçtikçe dinamik bir şekilde artışını ve Avrupa’daki en genç internet kullanıcı nüfusuna sahip olmasını göz önünde bulundurursak,çok kısa sürede potansiyel web sayfalarının kullanılırlık sayısını ikiye katlayacağı şüphesiz bir gerçektir.

StartSayfa web sayfası bulunmayan şirketlere WEBSAYFA uygulaması ile kendilerine özel ücretsiz bir web sayfası düzenleme imkanı sunmaktadır.StartSayfa Şirketler Grubu’nun hedefi Türk internet kültürünün gelişmesiyle,Türk web sayfalarının kullanılırlığının arttırılması ve kolay yoldan istediğimiz bilgiye anında sahip olmamızla birlikte,Türk internet dünyasının gelişimine katkı sağlamaktır.Böylece bizde Türkiye olarak kendi internet dünyamızı aktif hale getirmiş olacağız.

Startsayfa.com arama motoru herhangi bir konuda arama yaptığınızda konuyla ilgili olarak size muhteşem bir genel bakış sağlar.Ayrıca, beklenen Türkçe web arama sonuçlarını listeler ve o konularla alakalı güncel haberlere, görsellere de ulaşmanızı sağlar.

Buna ek olarak, Startsayfa'nın kendi içinde hobi editörleri tarafından özenle hazırlanmış, aradığınız konuyla alakalı en güncel ve önemli siteleri bir arada toplayan sayfalara da ulaşmanızı sağlar.

Arama yaparken, ara yüzünde görünümleri hızla seçebilir diğer taraftan en önemli arama sonuçlarını da aynı anda görebilirsiniz.Böylece startsayfa arama motorunu kullanan kullanıcılarımız aradıkları her şeyi zamandan tasarruf ederek hızlı, güvenilir ve istemli bilgi olarak bulabilirler .

Startsayfa arama motoru ile ilgili ulusal karakteri vurgulamak istersek bu TÜRKİYE'NİN ARAMA MOTORU'dur.Startsayfa.com Türk internet kültürünün sütunu diğer bir deyişle basit ve hızlı internet deneyiminin son noktasıdır.

StartSayfa internet kullanıcılarını büyük ölçüde aktifleştirmek ve Türk internet dünyasının geleceğinin şekillendirilmesine imkan sağlamak amacıyla yola çıktı.Bunun yanında internet kullanıcılarına birçok sürpriz ve yararlı bilgi vermeyi amaçlayan StartSayfa ve ekibi,gençliğe ‘’Türk internet dünyasının geleceğinde senin de payın olsun’’ mesajını vererek desteklerinizle yola devam ediyor.

İnternet bizimle başlıyor! Aradığınız her şey www.startsayfa.com ’da.Bir tık yeter!


Haber7 - http://www.haber7.com/haber/20110511/Turkiyenin-yeni-arama-motoru-Startsayfa.php

( 2329 ) kez okundu     -     12.05.2011   mstfkarsli ekledi     Tweetle    Paylaş 
arama motoru, türk arama motoru, turkish arama motoru, start sayfa, startsayfa arama motoru, yerli arama motoru
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (3.227.254.12) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 4
 Bugün : 501
 Toplam : 2078699
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


4