Allah'ım! Beni iyilik işledikleri zaman sevinen ve kötülük yaptıkları zaman bağışlanma dileyen kullarından eyle. - İbn Mâce, "Edeb", 57
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

İstemenin Esrarı / Muhammed BOZDAĞ

İstemenin Esrarı / Muhammed BOZDAĞ
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

İstemenin Esrarında Neler Bulacaksınız?                                     


İstemenin Esrarı’nda, bileğinizin ve beyninizin gücünün sustuğu yerde, ruhunuzun neler yapabileceğini keşfedeceksiniz. İçten isteyişlerinizin göklerde dolaşarak Yaratıcı İradenin takdirine nasıl ulaşacağını algılayacaksınız.
Ruhunuzdan çıkan anlamlar ruhsal canlılıklara veya kuşatıcı ruhsal enerjiye nasıl dönüştürülüyorlar? Doğa yasalarına meydan okuyan sırrı nasıl yakalarsınız? Hangi dua ve istekler reddediliyor? Hangileri kabul ediliyor ve neden?
Başarı, gideceğimiz yerde değil, yürüdüğümüz yolda bekliyor. Ruhumuz coşkusuzsa, bedenimiz hareketsiz kalacak. Geleceğimiz, dileyişlerimizin büyüklüğü kadar yükselecek. Hayatımızdaki en büyük zaferlerimiz, içtenliğimizle yoğurduğumuz dualarımız olacak.


Cevaplanan Sorular


İstemenin Esrarı’ndaki kimi tespitleri şaşırtıcı bulacaksınız. Dünyanız yeni renklere bürünecek, evreni çok daha geniş algılayacaksınız. Üstelik bu kitap bir bilim kurgu, masal veya kurgusal roman değil. Bu kitap, sonsuzluğa uzanan geleceğinizi aydınlatan işaret ışıkları sunuyor:
- Meleklerin ve ruhanilerin ruhunuzdan çıkan içten anlamlardan yaratıldığını biliyor musunuz? “İstemenin Esrarı” size ruhunuzdan ruhsal canlılığa açılan kapının sırrını açıklayacak.
-Ruhunuzun ruhsal enerjiyle nasıl kuşatılabileceğini; ruhsal enerjiyi çevrenize nasıl yayabileceğinizi bu kitapta öğreneceksiniz.
-Güç, bileğinizde ya da beyninizde değildir; güç, Yaratıcınıza yönelen çaresizliğinizde, kalbinizin temizliğinde ve isteklerinizin içten olmasında gizlidir.
-Hayatımız mutluluk arayışlarıyla geçiyor. Para, şöhret ve benzeri vesilelerde mutluluk arıyoruz. Bunların hiçbiri insan ruhunu tatmin edemeyecektir. Gerçek ve sonsuza dek sürecek kalıcı tatminin yolunu “isteme biçiminizde” bulacaksınız.
-Dikkatsiz ve duyarsız kalplerden çıkan istekler, sahiplerine acı çektirirler. Bu kitapta isteklerinizi neden kontrol etmeniz gerektiğini öğreneceksiniz.
-İnsanların bir kısmı maddenin katı katmanlarında, bir kısmı ruhsallığın ışıklı zirvelerinde yaşarlar. Evrenin Sahibine yakınlaşmanın yolu, isteklerinize yüklediğiniz duygudan ve anlamdan geçiyor.
-Başarı, basitçe, hedeflerin gerçekleşmesi değildir. Başarı gideceğiniz yerde değildir; yürüdüğünüz yoldadır. Gittiği yerde başarıyı bulan; beraberinde başarıyı götürendir. Elinizdeki kitap başarınızı bugününüze yerleştirmenin yolunu gösterecektir.
-Başarmak için teknikler ve stratejiler gereklidir; ama, yeterli değildir. Nice istek, derin ruhsallığın omuzlarında, tekniksiz, stratejisiz başarıya ulaşmıştır. Nice stratejinin kaderi de çökmek olmuştur.
-Kimi istekler reddedilirler. Melekler kimi insanlardan uzaklaşırlar; onlar ilâhî yardımdan ve sevgiden de uzak tutulurlar. İlâhî huzurda kabul edilmenin başlıca yollarını İstemenin Esrarı’nda göreceksiniz.
-Kimi istekler göklerde elden ele, dilden dile dolaştırırlar. Melekler, ruhsal önderler ve diğer canlılar, samimi insanlar için dua ederler. Bu müthiş desteğin yolunu elinizdeki kitapta göreceksiniz.
Öğreneceklerimizi uygulayabilmemiz, aslında kolay, eğlendirici ve onurlandırıcıdır. Yola çıkanlar, desteklendiklerini görecekler. Yürüyenler ve gözlemleyenler, hayatlarına ummadıkları yardımlar gönderildiğini keşfedecekler.

 

-alıntıdır...yetenek.com-

( 7046 ) kez okundu     -     22.12.2010    ekledi     Tweetle    Paylaş 
Muhammed Bozdağ, istemek, İstemenin Esrarı, İstemenin özellikleri, istekleri reddedilenler, örnek isteyişler, istekleri kabul edilenler, Muhammed Bozdağ kitapları
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (3.85.214.125) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 3
 Bugün : 473
 Toplam : 2275161
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


3