Her nefis ölümü tadacaktır. Sizi bir imtihan olarak hayır ile de şer ile de deniyoruz. Ancak bize döndürüleceksiniz. - Enbiya-35
 ANASAYFA   HAKKINDA   İLETİŞİM 
Haber Kaynağına Abone Ol    ARAMA  :       
Ağız Diş Sağlığı
Aile Hayatı
Anne Adaylarına
Bilişim Teknolojileri
Çocuk Gelişimi
Damak Tadı
Dinimi Yaşıyorum
Edebiyat-Şiir
Evinizi Güzelleştirin
Gök Bilim
Gözümün Nuru NAMAZ
Günlük Hayata Dair
Hayvanlar Alemi
Helal Yaşam
İlk Yardım
İslamiyet
Karış Karış Anadolu
Kıssadan Hisse
Kişisel Bakım
Kişisel Gelişim
Lokman Hekim
Örnek Şahsiyetler
Rüya Tabirleri
Sağlık
Tekrar Tekrar Oku
Türk-İslam Tarihi

Telefonunuzdaki Uygulamaları Şifreleyin

Telefonunuzdaki Uygulamaları Şifreleyin
 + Yazıyı Büyüt    - Yazıyı Küçült           

Telefonunuzun içersinde yer alan uygulamaları yahut erişilmesini istemediğiniz özellikleri kısıtlamak istiyorsanız yazımızdaki başarılı çözüme göz atmadan geçmeyin.01/03/2011 13:30Akıllı telefonlarda yer alan kişisel bilgilerin güvenliği yeri geldiğinde hayati önem taşıyor olabilir. Çağın modern teknolojik ekipmanları, özellik olarak daha donanımlı hale geldikçe onlara olan ihtiyacımız ve bağımlılığımız da paralel olarak artıyor.

Her ne kadar bu küçük cihazları yanımızdan çoğunlukla ayırmıyor olsak da üçüncü bir ele geçmesi ihtimali her zaman kuvvetli bir olasılıktır. İşte bu durumdan ötürü önlemi işin en başından almakta yarar var.

Yazımızda yer verdiğimiz mobil yazılım da işte bu amaca hizmet etmeye yönelik olarak geliştirilmiş bir mobil uygulama. App Protector isimli yazılım sayesinde, akıllı telefonunuzda yer alan tüm üçüncü şahıs yazılımları ve hatta telefonunuzun mesajlar, arama kaydı gibi stratejik bölümlerini kolayca şifreleyebiliyorsunuz.

İndirme Sayfası

Hayli gelişmiş özellikleri bulunan App Protector, kullanışlı ve kullanımı kolay bir arayüze sahip. İstediğiniz bir yazılıma yahut telefonun bölümüne şifre atamak istediğinizde, listeden birkaç kolay tıklama ile şifrelenmesini istediğiniz programı koruma altına alabiliyorsunuz. Şifreli bölümler de yine özel bir sayfada kendi simgeleriyle ayrı ayrı listeleniyor.

Uygulamada iki ayrı şifreleme yöntemi kullanabiliyorsunuz. İlk seçenek klasik rakamsal şifreleme olurken diğer seçeneğiniz ise Android'in dokunmatik şifreleme yöntemi (pattern) . İstediğiniz iki adımdan birini seçebiliyorsunuz.

Gelişmiş onlarca özelliği ve hatta ana ekran widget desteği bulunan yazılımın iki farklı versiyonu mevcut. Ücretsiz versiyonda çeşitli özellikler kısıtlanmış. Tam sürümün fiyatı ise 1.99$ olarak belirlenmiş. Yalnızca Androd'li akıllı telefonlar ile uyumlu çalışan programa Android Market sayfasından ulaşabilirsiniz.

Alıntıdır...http://shiftdelete.net/telefonunuzdaki-uygulamalari-sifreleyin-indirme-sayfasi_27509-s2.html

( 1892 ) kez okundu     -     02.03.2011   zehra_zmk ekledi     Tweetle    Paylaş 
Telefonunuzdaki, Uygulamaları, Şifreleme
Ziyaretçi Yorumları
( 0 ) Yorum
Tümünü Göster
Yorum Ekle
Güvenliğiniz için iP adresiniz kaydedilmektedir. Herhangi bir Hukuki Dava ile karşılaşmamak için hakaret içeren sözler ve argo kelimeler kullanmayınız.
İsim
:
Yorum
:
En fazla 400 karakter
Şehir
: <<-- Güvenlik kodu:
E-Posta
: -->>
 
E-Posta adresi Yayınlanmaz
Güvenliğiniz için ip adresiniz (18.232.38.214) kaydedilecektir.
  Yeni Makaleleri Takip etmek İstiyorum. Adresime E-Posta Gelmesini Onaylıyorum.
BENZER YAZILAR
   yeter ki OKU  
 Aktif ziyaretçi : 4
 Bugün : 264
 Toplam : 2252065
ZMK BİLİŞİM HİZMETLERİ       © 2010 

Site Haritası


4